Stagiu de pregătire lot BOPJ 2024 la Izvorani, 20.04-03.05.2024
Lun | Ma | Mie | Joi | Vi | Sam | Dum |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
7
| |
8
|
9
|
10
|
11
|
12
| ||
15
|
16
|
17
| ||||
22
|
23
|
24
|
25
|
26
| ||
29
|
30
|
31
|
SPORTIVI - CNOPJ Câmpulung Muscel - 2024
Nr. crt |
Anul nașterii |
Numele și prenumele |
Proba |
Club |
1. |
2009 |
BĂNICIOIU JESSUS ARMANDO |
100 m / 200 m |
LNPA Câmpulung Muscel |
2. |
2005 |
TĂBĂCARU IOANA ANDREEA DENISA |
100 mg / Heptatlon |
LNPA Câmpulung Muscel |
3. |
2006 |
BĂRBOI CARLOS ANDREI |
800 m / 1500 m |
LNPA Câmpulung Muscel |
ANTRENORI - CNOPJ Câmpulung Muscel - 2024
Nr. crt |
Numele și prenumele |
Club |
1. |
PĂCIOIANU DANIELA FLORINA |
Liceul Naţional cu Program de Atletism Câmpulung Muscel |
2. |
RUSU DOINA |
Liceul Naţional cu Program de Atletism Câmpulung Muscel |
3. |
IVAN GHEORGHE |
Liceul Naţional cu Program de Atletism Câmpulung Muscel |
SPORTIVI - BOPJ 2024
Nr. crt |
Anul nașterii |
Numele și prenumele |
Proba |
Club |
1. |
2007 |
CĂLIN MIHAI |
Înălţime |
CSS 5 București |
2. |
2006 |
CAPOTĂ MARIA |
400 m |
CSM Bistrița |
3. |
2007 |
CIOBANU SARA MARIA |
400 m.g. |
LPS Pitești |
4. |
2007 |
CIOBANU ŞTEFAN |
Greutate |
LPS Roman |
5. |
2005 |
COMAN CRISTINA |
400 m.g. |
LPS Pitești |
6. |
2007 |
CONSTANTIN LENUŢA |
1500 m |
CSM Bistrița |
7. |
2005 |
COSTIUC CLAUDIA |
800 m |
CSM Vatra Dornei |
8. |
2009 |
DOAGĂ MARIO PETRIŞOR |
300 m.g. |
LPS Pitești |
9. |
2005 |
COBJUC MARIO |
200 m |
CSM Onești |
10. |
2006 |
DUMITRA VLAD |
110 m.g. |
CS Olimpia București |
11. |
2006 |
EŞEANU MIHNEA |
Triplusalt |
CSM Pitești |
12. |
2007 |
FÎRŢALĂ ADINA |
Greutate |
CSS Piatra Neamț |
13. |
2006 |
HUDEA ALEXANDRA |
3000 m |
CSS Mediaș |
14. |
2008 |
MARGĂȘOIU TUDOR |
2000 m obstacole |
CSM Bacău |
15. |
2008 |
MIHAI IUSTINA GABRIELA |
100 m |
CSS Călărași |
16. |
2007 |
MILITARU MIHAI |
100 m |
CSM Ploiești |
17 |
2008 |
MOLDOVAN MATEI |
1500 m |
CS Atletic Cluj Napoca |
18. |
2006 |
MOTORCA MIHAI |
Disc |
CSS Mediaș |
19. |
2007 |
POP ALESSIA |
5000 m marș |
CS Giroc Chișodia |
20. |
2005 |
POP DRAGOŞ LUCA |
5000 m |
LPS Cluj Napoca |
21. |
2006 |
POPESCU CRISTIAN |
Lungime |
CSA Steaua București |
22. |
2007 |
POPESCU NARCIS |
Suliţă |
LPS Roman |
23. |
2006 |
ŞAVLOVSCHI ALIN |
3000 m obstacole |
CS Medgidia |
24. |
2006 |
ŞTEFAN LUCIAN |
3000 m |
CSS Caransebeș |
25. |
2005 |
TOMA GABRIEL |
Triplusalt |
CSS 1 Pajura București |
26. |
2005 |
TURCU ALEXANDRU |
Suliţă |
CSM Onești |
27. |
2009 |
TURCU ALEXIA TEODORA |
Disc |
Liceul Teoretic Carei |
28. |
2007 |
UNGUROAICA EDUARD |
Triplusalt |
CSS Câmpina |
29. |
2007 |
UTĂ ŞTEFANIA |
400 m.g. |
CS Vâlcea 1924 Rm. Vâlcea |
30. |
2008 |
VARTIC FLORENTINA |
2000 m obstacole |
LPS Iași |
31. |
2005 |
VOCHIN ALEXANDRU GABRIEL |
400 m.g. |
LPS Pitești |
32. |
2008 |
VRÎNCEANU DARIA MARIA |
Lungime |
CSS Bacău |
33. |
2005 |
VRÎNCEANU I0ANA |
Triplusalt |
SCM Bacău |
34. |
2005 |
ZEDIU ŞTEFANIA |
400 m |
SCM Bacău |
ANTRENORI - BOPJ 2024
Nr. crt |
Numele și prenumele |
Club |
1. |
CRISTEA GEORGIANA |
CSS 5 București |
2. |
CUCERZAN ALINA |
CSM Bistrița |
3. |
DRAGOMIR CRISTIAN |
CSS Caransebeș |
4. |
EȘANU OTILIA |
CSM Pitești |
5. |
FLOROIU EMILIAN |
LPS Roman |
6. |
IBĂȘFĂLEAN VASILE |
CSS Mediaș |
7. |
MICLEA CONSTANTIN |
Liceul Teoretic Carei |
8. |
NEMȚEANU CRISTIAN |
CSS Bacău |
9. |
POP GABRIEL |
LPS Cluj Napoca |
10. |
PRÂSNEAC CRISTIAN |
CS Dorna Vatra Dornei |
11. |
SANDU NICOLAE |
CS Delta Tulcea |
12. |
STAICU SORIN |
CS Giroc Chișodia |
13. |
TUDOR BOGDAN |
CSA Steaua București |
14. |
TURCU FLORIN |
LT Carei |
Vezi Hotărârea Consiliului Federal din 09.11.2023 aici